Rambler запускає портал в українському сегменті інтернету

Rambler запускає портал в українському сегменті інтернету

Усі бажаючі зможуть зберегти і перенести заблоковану поштову скриньку

Rambler&Co запускає портал в українському сегменті інтернету – rambler.ua, повідомляється на сайті інтернет-компанії.

«Ми були, є і залишаємося сервісом поза політикою, орієнтованим на користувачів різних країн. Насамперед ми є каналом комунікації, технологією, що забезпечує зручність і оперативність взаємодії наших користувачів», – наголошується в релізі Rambler&Co.
Згідно з ним, крім читання новин з 25 найбільших міст України користувачі зможуть завести пошту @rambler.ua.

«Всі бажаючі зможуть зберегти і перенести заблоковану поштову скриньку з іншого сервісу і продовжити використовувати його зі старою адресою», – зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, президент України Петро Порошенко 15 травня ввів в дію рішення РНБО про санкції проти соціальних мереж «ВКонтакте» і «Однокласники», а також компаній «Мейл.ру», «Яндекс» і їх сервісів. Доступ до всіх сервісів «Яндекса» і Mail.ru заборонений на три роки.

Згідно з даними KANTAR TNS CMeter, частка rambler.ru в середньодобовому охоплення української інтернет-аудиторії на 17 травня становила близько 2,1% в порівнянні з 23,8% у пошукового сайту yandex.ua і 21,6% – у порталу mail.ru .com.

Серед найбільш популярних українських порталів у ukr.net – 14,7%, i.ua – 5,1%, meta.ua – 1,9%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло