Фонд Іванки Трамп отримає $100 млн від Саудівської Аравії та ОАЕ

Фонд Іванки Трамп отримає $100 млн від Саудівської Аравії та ОАЕ

Діяльність фонду буде спрямована на допомогу «жіночому бізнесу» на Близькому Сході

Фонд жінок-підприємців дочки президента США Іванки Трамп отримає від Саудівської Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів $100 млн на допомогу жінкам Близького Сходу.

Керувати фондом будуть представники Всесвітнього банку, повідомляє CNN

Всесвітній банк має на меті надати жінкам-підприємцям фінансову підтримку у вигляді капіталу та доступу до мережевого і фінансового ринків.

Варто зазначити, що у Саудівській Аравії діють жорсткі обмеження щодо участі жінок в суспільній та фінансовій сферах, включаючи заборону водити автомобіль.

Іванка Трамп говорила про необхідні зміни під час круглого столу стосовно питання економічних прав жінок, у якому взяли участь 15 жінок, більшість з яких працюють у сфері бізнесу та підприємництва.

«Ми живемо у поворотний момент в історії жіноцтва, – сказала Іванка Трамп. – У всьому світі жінки продовжують добиватись безпрецедентного рівня прав і свобод. Сьогодні ви стоїте на передовій лінії боротьби за гендерну рівність. Ви визнаєте безперечну істину, що розширення прав і можливостей жінок є ключовим фактором економічної трансформації».

Вперше концепція фонду була представлена Іванкою Трамп у квітні в Берліні, куди вона приїжджала на саміт жіночої G20. 

Нагадаємо, під час візиту Дональда Трампа до Саудівської Аравії обидві країни уклали угоди на сукупну суму близько $360 млрд, з яких $109 млрд – це військові замовлення, а решта – комерційні інвестиції. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло