Держрезерв відсудив у «Хліба України» 2 млрд грн

Держрезерв відсудив у «Хліба України» 2 млрд грн

Компанія порушила умови договору і не повернула відпущену Держрезервом на умовах позики пшеницю

Державне агентство резерву України відсудило у державної акціонерної компанії «Хліб України» понад 2 млрд грн. Про це повідомляє «ПроАгро» з посиланням на прес-службу держагентства.

Згідно з повідомленням, позовні умови для відповідача по декількох справах мотивовані тим, що «Хліб України» порушив умови договору і не повернув відпущену Держрезервом на умовах позики пшеницю. Боржник рішення суду щодо повернення заборгованості та штрафних санкцій не виконав.

Після цього Державне агентство резерву України звернулося до суду із заявою про зміну способу виконання рішення, зобов'язавши ДАК «Хліб України» сплатити вартість матеріальних цінностей державного резерву.

«З огляду на неможливість повернення пшениці боржником, суд міста Києва прийняв рішення змінити спосіб виконання з майнового на грошовий і видав накази про примусове виконання на суму понад два мільярди гривень», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, за підсумками січня–березня 2017 року 10 аграрних підприємств Держрезерву отримали 1,9 млн грн прибутку проти 1,7 млн грн за аналогічний період роком раніше.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло