У Великобританії піднялися ціни на житло

У Великобританії піднялися ціни на житло

Ціна житла у Великобританії зросла до рекордної позначки

Ціна пропозиції житлової нерухомості у Великобританії зросла за минулий місяць до рекордної позначки, про що свідчать дані сайту нерухомості Rightmove, пише Інтерфакс.

За чотири тижні, що завершилися 13 травня, ціни збільшилися на 1,2% порівняно з попереднім таким самим періодом. Таким чином, житло дорожчає вже п'ять місяців поспіль. Порівняно з квітнем–травнем 2016 року ціни зросли на 3,2%.

За даними аналітиків британського ринку нерухомості, основні покупці – сім'ї з маленькими дітьми – схильні звертати менше уваги на нестійкість ринку, викликану виходом Великобританії з ЄС і майбутніми виборами.

За статистикою, сім'ї з дітьми віком до 11 років удвічі більше схильні до покупки нерухомості, вибираючи велику житлоплощу неподалік від шкіл, пише The Guardian. Початкова ціна типового сімейного житла – квартири або будинку з 4–5 кімнат (крім будинків з власною земельною ділянкою) – за останній місяць зросла на 5,4% у річному вираженні, до позначки в 270 950 фунтів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло