Клінтон жорстко розкритикувала бюджет Трампа

Клінтон жорстко розкритикувала бюджет Трампа

Екс-держсекретар переконана, що бюджет сягнув «неймовірного рівня жорстокості»

Хіларі Клінтон, яка програла президентові США Дональду Трампу боротьбу на виборах, назвала жорстоким запропонований Білим домом бюджет на 2018 рік. Про це повідомляє The Hill.

Клінтон, під час виступу на доброчинному вечорі у допомогу дітям, заявила: «Нинішня адміністрація веде наступ на потреби дітей, інвалідів, жінок і людей похилого віку. Бідність – це не злочин і не моральний недолік».

Нагадаємо, адміністрація Трампа запропонувала 22 травня бюджет на 2018 фінансовий рік об'ємом у $4,1 трлн. При цьому пропонується скоротити державні соціальні програми на загальну суму в $3,6 трлн за 10 років.

Бюджет Трампа потребує $1,4 трлн за рахунок скорочення видатків та американську державну програму медичної допомоги бідним Medicaid протягом 10 років та $1,5 трлн у вигляді дискреційних скорочень. Також пропонується скоротити на $274 млрд  програми боротьби з бідністю, в тому числі зменшити на $193 млрд американську програму льотної покупки продуктів. Окрім цього, планується скорочення бюджету страхування у випадку інвалідності, яку надає система соціального забезпечення.

Під час передвиборчої кампанії Трамп обіцяв не скорочувати програми соціального забезпечення. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло