Walmart буде доставляти товари за допомогою дронів

Walmart буде доставляти товари за допомогою дронів

Технологія блокчейну забезпечить точність і безпеку доставки

Walmart буде доставляти товари за допомогою дронів
фото Shutterstock

Walmart планує отримати патент на систему доставки дронами на основі технології блокчейну. За задумом розробників, товар буде доставлятися не до порога замовника, а складатися в розумні захищені контейнери.

Walmart подала заявку на патент на систему доставки дронами. Особливість технології в тому, що замість того, щоб просто доставляти товари до вашого порогу, дрони будуть кидати пакети в захищені контейнери, з якими зв'язуються віддалено, пише ZDNet.

У патенті описана система доставки роботизованим транспортним засобом, який віддалено взаємодіє з захищеним контейнером при транспортуванні й доставці товарів.

На відміну від інших компаній, які борються за патент на доставку дронами, особливість технології Walmart  у тому, що вона використовує блокчейн – цифрову схему, яка лежить в основі біткоіна.

Дрони будуть доставляти товари, і, як тільки вони опиняться недалеко від контейнера, той автоматично відкриється. Додатковий рівень безпеки і точність відстеження забезпечить технологія блокчейн. Це може бути особливо важливо для крихких вантажів, таких як їжа, квіти і медичні засоби. Про те, як своє замовлення після його доставки в контейнер отримає клієнт, в патенті не сказано. Очевидно, або сам замовник забирає посилку з контейнера, або до замовника її привезе кур'єр-людина.

Доставку дронами тестують багато сучасних компанії, наприклад, Amazon, 7-Eleven, Mercedes-Benz.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло