В Україні почали роботу більш як 70 добровольців Корпусу Миру США

В Україні почали роботу більш як 70 добровольців Корпусу Миру США

Вони займатимуться активною громадською діяльність в українських містах

В Україні почали роботу більш як 70 добровольців Корпусу Миру США
ілюстративне зображення
фото Shutterstock

У Києві 73 добровольці Корпусу миру США склали присягу, яка символізує завершення двомісячної підготовчої програми і офіційний початок їхньої служби в Україні як посланців американської культури. Про це повідомляє «5 канал».

Як повідомили учасники корпусу, протягом двох місяців вони вивчали українську мову та звичаї у прийомних родинах. Сьогодні вони склали присягу, а наступні 2 роки займатимуться громадською роботою у містах України.

Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович зазначила, що волонтерам Корпусу миру неабияк пощастило працювати в Україні саме зараз, коли країна проходить через серйозні зміни.

«Я в Україні близько року, це важливий досвід. Ця країна проходить через неабиякі зміни. А коли ви розпочнете свою роботу з молоддю та іншими представниками громади, вважайте, що вам у них дісталася вагома роль», – зазначила посол.

Волонтерка Корпусу миру Хейл Нілі у свою чергу поділилася, що брати участь у проекті – це дуже хороший шанс для неї.

«Я ніколи не була в інших країнах. Із цим проектом я відчуваю, що я в хороших руках. Приїзд до України – це справді значна подія в моєму житті. Сподіваюся, нам удасться зробити багато успішних проектів».

Цьогорічна присяга добровольців корпусу збіглася з 25-ю річницею роботи Корпусу миру в Україні. За 25 років, починаючи з 1992-го, Україну відвідали більше 3 тисяч добровольців.

Корпус миру – американська неурядова організація. Її волонтерські проекти спрямовані на громадянську освіту, заохочення здорового способу життя, профілактику ВІЛ, лідерські тренінги для молоді. В Україні програма також передбачає роботу з внутрішньо-переміщеними особами.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло