Соцмережі глумляться над командою Путіна «Вільно» на економічному форумі

Соцмережі глумляться над командою Путіна «Вільно» на економічному форумі

Все, що потрібно знати про інвестиційний клімат в Росії

Соцмережі глумляться над командою Путіна «Вільно» на економічному форумі
фото forumspb.com

У п’ятницю 2 червня під час т.зв. Міжнародного економічного форуму в Санкт-Петербурзі президент РФ Володимир Путін продемонстрував досить дивну поведінку: глядачі зустріли його стоячи бурхливими аплодисментами, у відповідь на привітання залу Путін дав команду «Вільно».

Для іноземних гостей перекладач цю команду вирішив буквально не перекладати і замінив її на слово «Welcome» («Ласкаво просимо»).

Користувачі соцмереж не могли залишитися байдужими до цього інциденту і відреагували глузливими та цинічними коментарями.

«Путін привітав учасників Пітерського економічного форуму командою «Вільно». Це все, що вам треба знати про інвестиційний клімат в РФ», – пишуть у Twitter.

«Економіка РФ ще на півпроцента присіла від такого привітання».

«Може, й можна видавити із себе раба, але не можна видавити із себе чекіста».

Нагадаємо, 1-3 червня в Росії проходить Петербурзький економічний форум. Іноземні ЗМІ вже відзначили його низьку популярність серед західних політиків, назвавши форум слабкою спробою організувати щось схоже на європейські заходи інтернаціональних масштабів для об’єднання в боротьбі зі спільними проблемами і укладення взаємовигідних угод.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло