Вибух в Іраці: принаймні 30 загиблих, 35 поранених

Вибух в Іраці: принаймні 30 загиблих, 35 поранених

Нападниця-смертниця була членом ІДІЛу

Теракт на багатолюдному ринку відбувся у денний час. Як повідомляють іракські ЗМІ, нападницею виявилась жінка, яка підірвала пояс смертника. В результаті вибуху загинуло принаймні 35осіб, 30 поранено. Про це повідомляє Reuters.

На своєму сайті Amaq, ІДІЛ взяв відповідальність за напад.

Напад стався на фоні можливої скорої втрати «Ісламською державою» міста Мосул , фактичної столиці жорстокої групи сунітських мусульман в Іраці.

Нагадаємо, «Ісламська держава» самовільно встановила «халіфат» над частинами Сирії та Іраку три року тому. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло