«Прощай, немытая Россия» - Порошенко виступив на Європейській площі

«Прощай, немытая Россия» - Порошенко виступив на Європейській площі

Люди зібралися на святковий концерт, поки годинник відраховує час до настання півночі

«Прощай, немытая Россия» - Порошенко виступив на Європейській площі
фото Адміністрація Президента України

На Європейській площі ввечері 10 червня розпочався святковий концерт з нагоди запровадження для України безвізового режиму з Євросоюзом.

Відкрив захід Президент України Петро Порошенко, привітавши українців із цією важливою подією, яка матиме ключове значення для утвердження нашої держави як рівноправного члена блоку європейських країн і для полегшення життя простим українцям, які подорожуватимуть у Європу. Про це повідомляється на офіційному сайті глави держави.

Президент акцентував на тому, що введення безвізового режиму з ЄС знаменує остаточний розрив нашої держави з Російською імперією, а українського демократичного світу – з авторитарним «русским миром».

«Прощай, немытая Россия, страна рабов, страна господ. И вы, мундиры голубые, и ты, им преданный народ», – процитував президент Лєрмонтова, підкреслюючи таким чином, що Україна відступає все далі від Росії і бере курс на європейські цінності.

Президент також звернув увагу на символізм того, що остаточне і безповоротне розставання України з Москвою відбудеться напередодні 12 червня, Дня суверенітету Росії, її головного державного свята. «Ми нарешті незалежні один від одного – політично, економічно, газово-енергетично, і навіть духовно, нарешті, ми вільні від їхніх «скреп», – підкреслив Петро Порошенко.

Президент згадав також про «надвисоку ціну, яку Україні виставив Кремль за наше природне право самим будувати своє життя» і згадав про тих українців, «найкращих із нас», які прямо зараз охороняють цю свободу зі зброєю в руках.

Пряма трансляція концерту:

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло