Суд збільшив заставу фігурантці справи про «податкові майданчики» Масловій

Суд збільшив заставу фігурантці справи про «податкові майданчики» Масловій

Застава складе 4 млн грн

Апеляційний суд Києва частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора і збільшив суму застави екс-заступнику начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів в Харківській області Тетяні Масловій. Про це повідомляє Інтерфакс.

«Застосувати відносно Маслової запобіжний захід у вигляді застави в сумі 4 млн грн в національній грошовій одиниці з покладанням на підозрювану, в разі внесення застави, зобов'язань, передбачених ч. 5 ст. 194 Кримінального процесуального кодексу України», – йдеться в повідомленні.

Раніше Печерський районний суд Києва відмовив військовій прокуратурі в обранні запобіжного заходу у вигляді арешту з можливістю внесення застави 7 млн грн Масловій і призначив їй заставу в майже 999 000 грн.

Маслова підозрюється в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 28 ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Вона є фігуранткою справи про так званих «податкових майданчиках».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло