Склад аукціонного комітету з продажу нафти зменшився

Склад аукціонного комітету з продажу нафти зменшився

Кабмін виключив представників «Нафтогазу» з комітету

Кабінет Міністрів виключив представників Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» зі складу аукціонного комітету з продажу сирої нафти, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу. Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу.

Про це повідомляють Українські Новини.

Рішення було прийнято з метою уникнення конфлікту інтересів і підвищення об'єктивності в діяльності аукціонного комітету, так як «Нафтогаз» є акціонером підприємств, які беруть участь в біржових аукціонах у ролі продавців.

«Нафтогазу» належить 100% акцій державної газодобувної компанії «Укргазвидобування» і 50% + 1 акція найбільшої нафтовидобувної компанії «Укрнафта».

До нового складу аукціонного комітету увійшли по чотири представники від Міненерго і Мінекономіки.

Аукціонний комітет призначається спільним наказом Міненерго та Мінекономіки.

У 2015 році «Укрнафта» звернулася до суду з проханням визнати неправомірним призначення чотирьох членів аукціонного комітету з продажу сирої нафти, газового конденсату власного видобутку і скрапленого газу, які представляють «Нафтогаз».

Окружний адміністративний суд Києва відмовив «Укрнафті» в визнанні неправомірним призначення чотирьох членів аукціонного комітету, що представляють «Нафтогаз».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло