Для вступників на магістратуру з міжнародного права введуть ЗНО

Для вступників на магістратуру з міжнародного права введуть ЗНО

Міносвіти має намір ввести ЗНО з 2018 року

Міністерство освіти і науки України має намір ввести зовнішнє незалежне оцінювання для студентів, які приходять у магістратуру за фахом «міжнародне право» з 2018 року, передає Інтерфакс

«Міжнародне право» визначається як вища юридична освіта. Студенти цієї спеціальності повинні бути в рівних умовах з іншими юристами і підтвердити свою кваліфікацію на відповідному іспиті», – цитує прес-служба начальника відділу нормативного забезпечення вищої освіти Міносвіти Дмитра Кумкова.

Минулого року в експерименті з відбору та зарахування студентів на спеціальність «право» у форматі ЗНО взяли участь дев'ять вузів України. У 2017 році проведення тестування поширили за даною спеціальністю на всі вузи.

З 2018 року тести планується поширити і на вступників на спеціальність «міжнародне право».

Зовнішнє оцінювання передбачає три блоки: «Право», «Іноземна мова» і «Тест загальної навчальної юридичної компетенції».

Тест загальної компетенції є швидкісним тестом, оскільки юристам на практиці доводиться часто обробляти велику кількість документів у короткі терміни. Він включає завдання на критичне, аналітичне та логічне мислення. Третя частина тесту – «Іноземна мова» – пропонує завдання на вибір за трьома мовами: англійської, німецької та французької.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті