Google робить ставку на охорону здоров’я

Google робить ставку на охорону здоров’я

Технологічний гігант інвестуватиме у впровадження новітніх технологій у процес лікування та створення препаратів

Google робить ставку на охорону здоров’я
фото Shutterstock

Google робить ставку на потенціал європейських біотехнологічних компаній, які створюють життєво важливі ліки, інвестуючи разом із транснаціональною фармкомпанією Novartis у новий фонд, створений провідною інвестиційною фірмою Medicxi. Розмір фонду складає $300 млн. Про це повідомляє Reuters.

Таким чином, Google розширює свою мережу, вкладаючи кошти в глобальні медичні дослідження, що в перспективі стане довготривалим бізнесом у галузі охорони здоров’я.

Основними інвесторами нового фонду стали компанія Novartis та «дочка» Google компанія Verily, разом з Європейським інвестиційним фондом. Про це йдеться на сайті інвестиційної компанії Medicxi, яка займається розвитком біологічних наук.

Verily вже співпрацюють із відомими компаніями GlaxoSmithKline (британська фармкомпанія, яка спеціалізується на виробництві вакцин), Sanofi (міжнародна фармкомпанія, що виготовляє ліки проти діабету, серцево-судинних захворювань та препаратів для лікування рідкісних захворювань), Novartis та Johnson&Johnson для застосування новітніх технологій у галузях сфери охорони здоров’я починаючи від лікування діабету до роботизовано хірургії.

Ще один підрозділ Google, Calico, працює над розробками, які допоможуть боротися зі старінням.

Новий фонд вкладатиме кошти як у приватні, так і державні фірми з продуктами, що досягли другої фази клінічного розвитку.

Це також відображає зміщення традиційних кордонів галузі, оскільки технологічні компанії починають відігравати практичну роль в інноваціях у сфері охорони здоров’я, про що також свідчить факт, що саме Verily призначить двох членів науково-консультативної ради нового фонду.

Інші технологічні компанії, зокрема Apple та Microsoft, також інвестують у галузь охорони здоров’я. Вони переконані, що сучасні комп’ютерні можливості та мініатюризація зможуть допомогти прискорити й вдосконалити процес лікування. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло