Петиція про розблокування «ВКонтакте» набрала потрібну для розгляду кількість підписів

Петиція про розблокування «ВКонтакте» набрала потрібну для розгляду кількість підписів

Добиваємося права на малювання графіті, збереження «сохраньонок», ну і рекламу вітчизняного продукту

Петиція про розблокування «ВКонтакте» набрала потрібну для розгляду кількість підписів
Фото: pixabay.com

Петиція на сайті президента України про скасування блокування доступу до російської соціальної мережі «ВКонтакте» у встановлений термін набрала 25 000 необхідних підписів.

Відповідна петиція №22 / 036543-ЕП «Скасувати блокування інтернет-ресурсу Вконтакте» була зареєстрована 16 травня 2017 року та станом на полудень четверга зібрала 25 194 підписи. Наразі її статус вказаний як «Очікує розгляду».

«Це величезна рекламна платформа, яка допомагає в реалізації вітчизняного продукту, творчості, контенту і т.д. Втрата даної платформи вкрай негативно позначиться на вітчизняному виробнику будь-якого виду товарів, послуг і івентів», – йдеться в тексті петиції.

«Стежити за поширенням пропаганди на цьому сайті – це обов'язок СБУ або кіберпідрозділів (на які виділялися кошти з бюджету країни, з кишень платників податків), чому нездатність цих органів протистояти пропаганді в мережі повинно позначатися на звичайних людях ?!», – зазначив автор петиції.

Відповідно до закону про електронні петиції, петиція, адресована президенту, парламенту або уряду, повинна набрати на свою підтримку не менше 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

У разі, якщо петиція зібрала необхідну кількість голосів, її розгляд здійснюється протягом 10 робочих днів з дня опублікування інформації про початок розгляду.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло