В США призупинили введення санкцій проти Росії

В США призупинили введення санкцій проти Росії

Республіканці передали законопроект в Комітет закордонних справ для оцінки його змісту

В США призупинили введення санкцій проти Росії
фото Shutterstock

Законопроект, який би завдав удару по Росії економічними санкціями і обмежив би повноваження президента США Дональда Трампа щодо їх зняття, має непевне майбутнє в Палаті, не дивлячись на сильну двопартійну підтримку в Сенаті.  

Про це повідомляє АР.

Замість того, щоб прагнути до швидкого голосування та опиратися на імпульс, створений у Сенаті, де минулого тижня санкції підтримали 98 голосами, республіканці призупинили законопроект та направили повний пакет санкцій в Комітет закордонних справ для перегляду. Нагадаємо, санкції проти Росії закладено у більш широкий законопроект, що стосується Ірану.

Відомий прибічник санкцій проти Росії конгресмен Еліот Енгель висловив занепокоєність тим, що республіканці затримали проходження законопроекту.

«Це загальмує процес і дасть Білому дому час розмити ключові зусилля щодо притягнення Кремля до відповідальності», – заявив він і виступив із вимогою невідкладного голосування щодо законопроекту.

Держсекретар Рекс Тіллерсон запропонував підтримку законопроекту, але заявив минулого тижня, що надто агресивний законопроект може привести до припинення потенційно перспективних перемовин із Вашингтоном.

Нагадаємо, сенатори Республіканської та Демократичної партії США узгодили посилення санкцій щодо Росії та включили до нього положення, яке б завадило Білому дому пом’якшити призупинити або припинити дію санкцій без схвалення Конгресу. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті