Рішення про продовження санкцій ЄС щодо Росії опубліковано

Рішення про продовження санкцій ЄС щодо Росії опубліковано

За законами ЄС, рішення вступить у силу наступного дня після публікації

Постанова Ради ЄС від 19 червня про продовження на рік, до 23 червня 2018 року, обмежувальних заходів для Росії в зв'язку з незаконною анексією Криму і Севастополя опубліковано у вівторок в «Офіційному журналі» Європейського Союзу, передає Інтерфакс.

«Це рішення набирає чинності наступного дня після публікації в «Офіційному журналі «Європейського Союзу», – сказано в юридичному акті.

Дана категорія санкцій включає заборону на імпорт в ЄС продуктів з Криму і Севастополя, інвестиції в Крим і Севастополь, послуги, пов'язані з туристичною діяльністю в Криму і Севастополі; експорт ряду товарів і технологій у Крим і Севастополь для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, а також для нафтогазової та гірничої галузей.

Як зазначено в заяві від 17 березня 2017 року високого представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки від імені ЄС, Євросоюз продовжує засуджувати незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією і залишається рішуче налаштований повністю реалізовувати політику невизнання», – повідомила напередодні в своєму комюніке Рада ЄС.

Нагадаємо, Євросоюз затвердив рішення щодо продовження санкцій стосовно Росії за незаконну анексію Криму 2014 року ще на рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло