В Європарламенті схвалили торгові преференції для України

В Європарламенті схвалили торгові преференції для України

Остаточне затвердження квот на певні види продукції буде затверджено в липні

Комітет Європарламенту з міжнародної торгівлі схвалив компромісний варіант додаткових торгових преференцій для України.

Про це йдеться в документі, опублікованому на сайті Європарламенту.

Остаточно це рішення має бути затверджене Європейським парламентом на пленарному засіданні в липні.

14 червня в результаті міжінституційних переговорів сторони досягли компромісу, відповідно до якого квоти на томати, пшеницю, кукурудзу і мед будуть збільшені. Але не в тому обсязі, який раніше запропонувала Європейська комісія –  сечовина з пропозицій виключена.

Зокрема, встановлено такі річні квоти: для меду – 2 500 тонн, оброблених томатів – 3 000 тонн, пшениці – 65 000 тонн, кукурудзи – 625 000 тонн, ячменю – 325 000 тонн.

Крім того, переглянутий текст документу робить акцент на боротьбу з корупцією, яка є однією з умов виділення торгових преференцій Україні.

Крім того, товари, що вивозяться з територій, захоплених сепаратистами, додатково перевірятимуть.

Також Європейська комісія зобов'язана більш детально звітувати про стан реалізації цих преференцій.

Дані квоти будуть введені на строк до трьох років в якості доповнення до Угоди про створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі. 

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло