Європа за нас: санкції проти Росії буде продовжено

Європа за нас: санкції проти Росії буде продовжено

Лідери Євросоюзу домовилися продовжити санкції проти агресора ще на півроку

Європа за нас: санкції проти Росії буде продовжено
Фото Facebook Петра Порошенка

У четвер 22 червня лідери країн Євросоюзу дійшли до спільного рішення продовжити економічні санкції проти Російської Федерації ще на півроку. Про це повідомив президент Європейської Ради Дональд Туск у своєму Твіттері.

«Погоджено. ЄС продовжить економічні санкції проти Росії через відсутність з її боку імплементації мінських угод», – написав президент Євроради.

«Після політичного рішення Туск запустить офіційну процедуру. Рада ЄС на рівні послів офіційно схвалить це рішення, яке потім буде опубліковано в Офіційному журналі ЄС і вступить в силу», – повідомило джерело, на яке посилається ТАСС.

Президент України Петро Порошенко подякував вищому органу ЄС за вияв солідарності та підтримку українського суверенітету.

«Разом з антиросійськими санкціями, ухваленими США, це – яскравий синхронний вияв трансатлантичної єдності та солідарності у боротьбі з агресором та захисті територіальної цілісності України!», – написав президент на своїй сторінці в Facebook.

Раніше цього дня Порошенко після зустрічі з європейськими лідерами анонсував, що на засіданні Ради ЄС буде прийнято рішення щодо продовження санкцій проти РФ.

Як відомо, наприкінці липня закінчується термін дії секторальних санкцій, раніше запроваджених Євросоюзом щодо РФ за агресію проти України. Очікується, що під час чергового саміту ЄС, 22-23 липня, буде прийнято рішення щодо подовження санкційного тиску на РФ.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло