ДФС залишиться у складі Мінфіну, але буде докорінно реформована

ДФС залишиться у складі Мінфіну, але буде докорінно реформована

Про це заявив Володимир Гройсман

Державна фіскальна служба за пропозицією уряду залишатиметься у підпорядкуванні Міністерства фінансів, але буде докорінно реформована та перебудована в інтелектуальний орган влади з серйозними повноваженнями.

У цьому запевнив Володимир Гройсман під час інтерв’ю Ліга.net.

«На сьогодні ми бачимо таку модель: ДФС залишається в Міністерстві фінансів. Але Службу треба перебудувати і повністю реформувати. Це повинен бути не каральний орган, а інтелектуальний, з серйозними і цивілізованими повноваженнями», – наголосив Гройсман.

На його переконання, ДФС має підтримувати і захищати бізнес, а не навпаки, створювати для нього штучні перешкоди.

Водночас прем’єр назвав «неприпустимим» будь-яке відродження ліквідованого Міністерства доходів і зборів: «Я абсолютно проти відродження «Мінсдоха» [Міндоходів та сборів]. Це недопустимо».

Серед досягнень ДФС, за словами Гройсмана, запровадження автоматичного повернення ПДВ та перевиконання надходжень по митниці.

Втім, підкреслив він, «сьогодні ми ще дуже далекі від наведення остаточного порядку».

За словами прем’єр-міністра, потрібна повна модернізація митниці, і дуже багато речей треба зробити для технічного переоснащення.

«Сірий імпорт підступно забирає частину ринку і можливості українських виробників», – констатував Гройсман.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло