Судом розпочато банкрутство компанії Крючкова «Енергомережа»

Судом розпочато банкрутство компанії Крючкова «Енергомережа»

Другий рік йде роздляд спору між «Одеської ТЕЦ» і компанією Крючкова

У неділю Господарський суд Києва відкрив провадження про банкрутство Холдингової компанії «Енергомережа». Про це повідомляється на сайті суду.

Банкрутство компанії розпочато за позовом «Одеської ТЕЦ», яка також знаходиться в процедурі банкрутства з 13 грудня 2016 року. Сума вимог «Одеської ТЕЦ» до «Енергомережі» не вказана.

При цьому ініціатором банкрутства «Одеської ТЕЦ» була компанія «Енергомережа»,  яка завчасно скуповувала частину боргів ТЕЦ і в листопаді 2015 увійшла до складу кредиторів ПАТ, а потім і очолила його.

7 липня 2016 року Господарський суд Києва зобов'язав «Енергомережу» повернути «Одеській ТЕЦ» здійснену нею передоплату в розмірі 28,43 млн грн за природний газ, який «Енергомережа» повинна була поставити в березні-квітні, але не зробила цього.

Холдингова компанія «Енергомережа» заснована в 2006 році екс-депутатом Верховної Ради Дмитром Крючковим.
У травні Солом'янський районний суд Києва заочно заарештував екс-депутата. На початку 2017 року Інтерпол оголосив його в міжнародний розшук.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло