У Дніпрі будуть виробляти електроенергію із залишків стічних вод

У Дніпрі будуть виробляти електроенергію із залишків стічних вод

Австрійські інвестори мають намір побудувати у Дніпрі біогазову електростанцію за 310 млн грн

У Дніпропетровській області знайшли спосіб, як економити державні кошти та дбати про екологію. В обласному центрі збираються переробляти залишки стічних вод в електроенергію, повідомляє радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голик.

За його словами, біогазову електростанцію за австрійською технологією збудують на базі Дніпроводоканалу. Вона перероблятиме мул, який утворюється після очистки відходів стічних вод. Зараз мул зберігають на мулових майданчиках, площа яких постійно збільшується, забруднюючи атмосферу, грунт, надземні та підземні води.

Електростанція вироблятиме 25,5 МВт енергії на рік. Цього вистачить, щоб забезпечити електроенергією велике промислове підприємство або 10 багатоповерхівок.

Після переробки мулу в сучасній біогазовій установці відходи не шкодитимуть екології, а їх об’єм значно зменшиться.

Проект планують реалізувати за 15 місяців. Біогазову установку зведуть коштом австрійських інвесторів. Вартість проекту – 310 млн гривень. Будівництво планують розпочати наприкінці літа.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло