Огляд криптовалют: аналіз падіння біткоіна на минулому тижні

Огляд криптовалют: аналіз падіння біткоіна на минулому тижні

Загальна капіталізація ринку за тиждень просіла лише на $1 млн

На ринку весь тиждень зберігалася певна невизначеність після значного падіння біткоіна в період з 12–18 червня.

Після інформації про те, що підтримка SegWitx2 з боку Майнер досягла 80%, перша криптовалюта спробувала відновити свою ціну, сягнувши показника трохи більше $2770. Однак відсутність попиту за такою ціною привела до чергового падіння на $200.

Погіршили ситуацію і проблеми з мережею Ефіріум і можливим законом, зобов'язуючим усіх, хто в'їжджає до США, декларувати свої біткоіни – високочутливі та емоційні гравці часто закривають усі позиції, посилаючись на високу волатильність ринку.

Проте в загальному потоці можна зустріти новини про впровадження блокчейна в ведення державних реєстрів, наприклад, земельних кадастрів (в Україні), або нерухомості (в Японії).

Ціна біткоіна на топ-5 біржах за станом на 26 червня 2017 року – 7:00

Біржа Bitstamp (EUR) Bitfinex (HK) Coinbase-GDAX (US) BitFlyer (JP) KUNA (UA)
Ціна €2116  $2335 $2388 ¥293600  ₴64 465 
Огляд криптовалют: аналіз падіння bitcoin на минулому тижні

Загальна капіталізація ринку за тиждень просіла лише на $1 млн. Тоді як частка біткоіна в загальній вазі збільшилася на 2 пункти, до 39,5% (капіталізація альткоінів зменшилася на $4 млн).

Технічний аналіз:
Огляд криптовалют: аналіз падіння bitcoin на минулому тижні

Зона збору жадібної публіки (так званий у термінології uptrust, про який писали раніше) збереглася і підтверджується відсутністю спроб повернутись у той ціновий діапазон – $2775–3000.

На денному і чотирьохгодинному графіку сформувався канал, зі спробою (яка на графіку відобразилася у вигляді спрінга) продавити ціну до позначки $2155. Однак сила локальної підтримки рівня $2455 підтвердилася після ретесту даної позначки наприкінці тижня. Пропозиції за ціною нижче ніж $2500 не з'явилося.

Суботнє падіння на обсягах (яке і було тестом рівня локальної підтримки) було абсорбоване активними покупками в неділю вранці. Така поведінка може сигналізувати про зупинку хаотичного руху і формування нового балансу на ринку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло