Манафорт підтвердив отримання $17,1 млн від «Партії Регіонів»

Манафорт підтвердив отримання $17,1 млн від «Партії Регіонів»

Сам Манафорт стверджує, що прагнув «перетворити Україну на найбільш привабливу для інвестицій державу»

Манафорт підтвердив отримання $17,1 млн від «Партії Регіонів»
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Колишній очільник передвиборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт визнав, що отримав $17,1 млн протягом 2012-2013  за свою роботу з українською політичною партією  Про це повідомляє Bloomberg.

Як повідомляє видання, представник мін’юсту інформацію підтвердив

Манафорт очолював передвиборчу кампанію Трампа по серпень 2016 року, а після виходу у відставку став фігурантом справи щодо імовірного втручання Росії у вибори в США. Американські закони вимагають розсекречення лобіювання від імені влади іноземних країн.

Розсекречена інформація показала, що в основному робота Манафорта в «Партії регіонів  була направлена на реалізацію стратегій перевиборчої кампанії, розробки її партійної платформи, моніторинг виборів в інших країнах та інші програми.

Також у документі зазначається, що метою роботи фірми Манафорта на партію Януковича було «децентралізація влади з передачею максимальних повноважень регіонам, розбудова політичної партії західного зразка і перетворення України на найбільш привабливу для інвестицій державу в регіоні».

Манафорт протягом десятиліття працював на Януковича, допомігши йому виграти президентські, вибори 2010, що повернуло країну на російську орбіту до революції 2014 року. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті