ООН: Слідчі не можуть встановити ініціаторів кібератаки

ООН: Слідчі не можуть встановити ініціаторів кібератаки

Для організаторів атаки гроші не були метою

Фахівці виявили, що програмне забезпечення, використане під час атаки цього тижня, було складнішим, ніж те, яке застосовувалося в попередніх атаках із застосуванням вірусу WannaCry. Про це повідомив 29 червня голова Глобальної програми ООН з кіберзлочинності Ніл Волш, передає «Радіо Свобода».

На думку експерта, ініціатори нової атаки є недосвідченими в питанні збирання викупу від жертв в обмін на розблокування їхніх комп’ютерів.

Слідчі досі не можуть встановити ініціаторів останньої глобальної кібератаки, але стратегія нападників вказує, що не гроші були основним мотивом їхніх дій.  «Це може бути будь-хто: від одного хлопця, що сидить у підвалі, до національної держави», – сказав голова Глобальної програми ООН з кіберзлочинності Ніл Волш.

Нагадаємо, в Україні 27 червня розпочалася масштабна хакерська атака, яка вразила комп’ютери уряду, банків, підприємств. Про кібератаки повідомили і в інших країнах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло