Через «металістів» чотири міста на Кіровоградщині уже четверту добу без води

Через «металістів» чотири міста на Кіровоградщині уже четверту добу без води

Повністю відновити водопостачання обіцяють 8 липня

Через «металістів» чотири міста на Кіровоградщині уже четверту добу без води
фото з https://pixabay.com

Внаслідок крадіжки кутника з опори повітряної лінії напругою 150 кВ у м. Світловодськ, що на Кіровоградщині, сталось падіння даної опори. Це призвело до відключення високовольтної підстанції «ЗЧМ», від якої заживлені насосні станції 1 та 2 водогону «Дніпро-Кіровоград». Таким чином без водопостачання залишилось 4 великих міста області: Кропивницький, Знам’янка, Олександрія та Світловодськ.  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-секретар «Кіровоградобленерго» Сергій Богомільчук.

Внаслідок майже цілодобової роботи працівників «Кіровоградобленерго» електропостачання вдалось відновити за тимчасовою схемою, що дає можливість заповнити резервуари, які не можна залишати порожніми більше доби (оскільки у такому випадку необхідно буде робити знезараження).

Містяни закидали працівникам «Кіровоградобленерго» нібито опору пошкодили вже давно, а підприємство на це не реагувало. У відповідь Богомільчук опублікував фото пошкодженої опори, які свідчать , що ушкодження є «свіжими».

Повноцінно водопостачання буде відновлено лише 8 червня. Про це повідомляє сайт «Гречка» із посиланням на слова начальника департаменту ЖКГ Кіровоградщини Ольги Суджук.

Оскільки вода пропала у квартирах та будинках кропивничан раптово і переважна більшість населення не встигла зробити необхідних запасів, міська рада Кропивницького організувала підвезення води машинами по мікрорайонах. Та через недостатню кількість машин та велику кількість охочих із відрами та пляшками, містянам доводиться чекати підвезення по кілька годин, а іноді і намарно.

Як реагували кропивничани на відсутність води у місті у соцмережах: 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло