Подружжя Герег купує десять агропідприємств

Подружжя Герег купує десять агропідприємств

АМКУ надав дозвіл на придбання часток у статутних капіталах сільськогосподарських підприємств у трьох областях країни

Антимонопольний комітет України дозволив компаніям «Епіцентр К» і кіпрській Renvior Trading Limited придбати частки у статутних капіталах десяти аграрних підприємств у Черкаській, Київській та Вінницькій областях.

Згідно з повідомленням на сайті АМКУ, передає «Інтерфакс», Renvior Trading Limited отримала дозвіл придбати частки, що забезпечують перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства, у статутному капіталі низки сільськогосподарських підприємств.

Мова про «Чернівчанка-Агро», «Кряж і К» і «Мрія» у Вінницькій області; «Віта-Колос», «Бужанська», «Поділ» і «Федюківка Агро» – у Черкаській; «Інтерагроінвест», «Лучанське-2» і «Світанок» у Київській області.

«Епіцентр К», у свою чергу, став власником частки 24,7% у статутному капіталі перерахованих вище десяти компаній.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб, всі десять сільгосппідприємств належать одному з найбільших у світі сировинних трейдерів компанії Renaisco B.V. – «дочці» швейцарського сировинного трейдера Glencore International.

Власниками «Епіцентр К» і Renvior Trading Limited є народний депутат Олександр Герега і його дружина Галина.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло