«Дарниця» сконцентрує більше 50% Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу

«Дарниця» сконцентрує більше 50% Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу

Концентрація може бути здійснена протягом 24 місяців

«Дарниця» сконцентрує більше 50% Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу
«Дарниця» однією з перших запровадила на виробництві міжнародні стандарти якості GMP
Фото Iгор Тишенко для MIND

Приватному Акціонерному товариству «Фармацевтична фірма «Дарниця» АМКУ дозволили сконцентрувати понад 50% Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу (БФХЗ, Київ).

Про це йдеться в рішенні АМКУ, передають Українські Новини.

Зазначені компанії пов'язані між собою, а представник «Дарниці» в наглядовій раді БФХЗ може блокувати прийняття рішень наглядовою радою.

Також в рішенні йдеться, що в продуктових портфелях обох учасників концентрації лікарські засоби виробництва БХФЗ і «Дарниці», які перетинаються згідно з ознаками взаємозамінності, складають не більше 10% загального обсягу виробництва.

Також в рішенні йдеться, що частка обох учасників концентрації на загальному ринку фармацевтичних препаратів за підсумками 2015 і 2016 років на більшості задіяних ринків не перевищує 35%.

Крім того, встановлено наявність потенційних конкурентів учасників концентрації на кожному з ринків генеричних ліків, що досліджувалися у рамках справи, лікарські засоби яких внесені до Державного реєстру лікарських засобів, але які з різних причин не реалізують свої препарати цієї групи.

Виходячи з вищевказаного АМКУ вирішив надати «Дарниці» дозвіл на придбання акцій БФХЗ, що забезпечить перевищення 50% голосів у вищому органі управління БФХЗ.

Раніше наглядова рада Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу заявила, що вважає необґрунтованою повторну спробу «Дарниці» отримати дозвіл АМКУ сконцентрувати більше 50% заводу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло