В Україну заходить найбільший у світі мобільний віртуальний оператор

В Україну заходить найбільший у світі мобільний віртуальний оператор

LycaMobile крім телеком-послуг має намір розвивати і фінансові сервіси

В Україну заходить найбільший у світі мобільний віртуальний оператор
фото lycamobile.com

Великий міжнародний віртуальний оператор LycaMobile отримав копію ліцензії ТриМоб – 3G-підрозділу найбільшого фіксованого оператора, Укртелекому.

Таким чином, LycaMobile зареєструвала в Україні юридичну особу і має правові підстави для надання стільникових послуг в Україні, передає biz.nv.ua з посиланням на повідомлення прес-служби LycaMobile.

Новий віртуальний оператор розпочне роботу в Україні у найближчі тижні.

«Ми раді повідомити про отримання ліцензування в Україні та партнерство з Укртелекомом і 3Mob. Це дозволить нам розширити пропозицію нашого сервісу в регіоні найближчими тижнями», – заявив голова Lyca Group Алліраджа Субаскаран.

Юрій Курмаз, директор Укртелекому, зазначив, що ТриМоб завдяки партнерству з Lycamobile отримає нові можливості для розвитку.

«Наявні цінові обмеження на дзвінки між мережами та значна ринкова потужність найбільших українських мобільних операторів історично обмежила розвиток менших провайдерів країни», – підкреслив він.

4 липня Нацкомісія з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) внесла в телеком-реєстр компанію «Лайкамобайл Україна». Компанія буде працювати по всій території України, крім телеком-послуг має намір розвивати і фінансові сервіси.

LycaMobile – це британська компанія, яка працює за моделлю віртуального оператора. Вона працює в 22 країнах, її абонентська база – більше 15 млн. Модель роботи таких компаній: орендувати у мобільних операторів мережеву інфраструктуру і продавати на її базі сервіси для кінцевих споживачів.

 Послуги компанії доступні в Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччині, Ірландії, Італії, Македонії, Нідерландах, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Іспанії, Швеції, Швейцарії, Великій Британії, Україні, Гонконгу, Тунісі, США та Австралії.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло