На Миколаївщині китайці збудують вітрову електростанцію

На Миколаївщині китайці збудують вітрову електростанцію

TBEA International Ltd планує будівництво вітроелектростанції потужністю 500 МВТ

На Миколаївщині китайці збудують вітрову електростанцію
Фото pixabay.com

Під час зустрічі заступниці міністра енергетики та вугільної промисловості Наталії Бойко  із представниками компанії з Китаю TBEA International Ltd обговорили низку питань, пов’язаних з реалізацією проекту будівництва вітрової електростанції потужністю 500 МВТ у Миколаївській області.

Про це йдеться у прес-релізі на сайті Міненерговугілля.

Представники китайської TBEA International Ltd. на зустрічі зазначили, що пілотний проект в Україні вже пройшов усі необхідні експертизи та отримав позитивний висновок, зокрема і щодо впливу на довкілля.

Згідно з проектом, планується створити 1000 робочих місць на етапі будівництва та 100 – для обслуговування збудованої електростанції. Наразі керівництво компанії та технічні спеціалісти проводять зустрічі з представниками держорганів та українськими партнерами, зокрема «Укренерго» та «Енергоринок».

TBEA International Ltd є виробником сучасного обладнання у сфері енергетики. Її представники висловили зацікавленість компанії взяти участь у низці проектів в Україні.

Зазначимо, нещодавно заснована в 2017 році українська компанія J&S Energy Development, що спеціалізується на створенні промислових сонячних електростанцій в усіх регіонах України, оголосила про намір побудувати сонячну електростанцію потужністю 10-12 МВт у Пологах Запорізької області.

Окрім того, 8 липня стало відомо, що французька енергетична компанія Engie SA звернулася до України з пропозицією побудувати сонячну електростанцію вартістю $1,25 млрд у зоні відчуження в Чорнобилі.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2015 року 195 держав світу підписали Паризьку угоду. Замість того, аби шукати механізми зменшення викидів на існуючих об’єктах енергетики, у ній пропонується до 2050 року змінити саму структуру енергетики – відмовитися від використання вугілля та вуглеводнів у надати перевагу відновлювальній енергетиці, атомній та гідрогенерації.

У червні в Києві відбулася міжнародна конференція «Низьковуглецева енергетика: тренди, проблеми та перспективи», на якій представники державного та приватного секторів, наукових та експертних організацій дискутували щодо проблем та перспектив розвитку вищезазначених технологій, та як вони можуть задіяні в Україні з урахуванням передових міжнародних досягнень. Mind проаналізував ключові меседжи та висновки конференції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло