ТРК «Ера» відмовиться від ліцензії на аналогове мовлення

ТРК «Ера» відмовиться від ліцензії на аналогове мовлення

На користь телеканалу «UA: Перший»

Телерадіокомпанія «Ера» відмовиться від ліцензії на аналогове мовлення на користь телеканалу «UA: Перший». «Ера» з 2001 року щодня протягом понад п'яти годин вела мовлення паралельно з телеканалом «UA: Перший», а з 1 серпня має покинути ефір.

Як повідомив глава правління Національної громадської телерадіокомпанії Зураб Аласанія на прес-конференції в «Інтерфакс-Україна «, про це з медіакомпанією домовилося керівництво НГТУ.

Компанії починають співробітництво, в рамках якого «Ера Медіа» отримає можливість виходити в ефірі «UA: Перший» з 6:30 до 09:30 з ранкової розважально-інформаційною програмою.

«ТРК «Ера» відмовляється від продовження ліцензії на аналогове ефірне мовлення з 1 серпня 2017 року. При цьому ми переходимо до професійного співробітництва та на замовлення НГТУ будемо проводити не менше трьох годин телепродукції в день для ранкового ефіру телеканалу UA: Перший», – запевнив гендиректор «Ера Медіа» Ігор Лоташевський.

За словами Лоташевського, встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокового співробітництва"Ера Медіа» з НГТУ спрямовані на втілення спільних проектів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті