Луганські шахтарі вийшли на страйк

Луганські шахтарі вийшли на страйк

Близько 70 шахтарів страйкують через борги по зарплатах на державних шахтах в Луганській області

70 працівників шахти імені Капустіна державного підприємства «Лисичанськвугілля» (Луганська область) другу добу відмовляються підніматися на поверхню в якості протесту через борги по виплаті заробітних плат.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець, передають Українські Новини.

Гірникам на ш. імені Капустіна адміністрація пропонує на час страйку виплачувати 2/3 ставки, а прохідникам, до речі. вза...

Опубликовано Михайло Волинецем 16 июля 2017 г.

«Вчора 1-а зміна шахти імені Капустіна відмовилася виїжджати з шахти, а інші зміни спускатися. Мета – виплата заборгованості по зарплаті, починаючи з 2015 року. Вся перша зміна (забійники, прохідники) під землею, всього 70 гірників», – написав він .

На шахті працюють тільки водовідлив і вентиляція.

Державний бюджет на 2017 рік передбачає виділення 870 млн грн на дотації державним вугільним шахтам (часткове покриття різниці в собівартості), а також дає право Кабінету міністрів надавати державні гарантії українським компаніям за кредитами, залученими для модернізації та технічного переоснащення шахт.

До складу «Лисичанськвугілля» входять 5 шахт: імені Капустіна, «Привольнянська», «Новодружеська», ім. Мельникова і «Чорноморка», а також ряд управлінь, які займаються постачанням, будівництвом шахт, монтажем, демонтажем та ремонтом гірничо-шахтного устаткування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло