Українці купили в Польщі більше квартир, ніж німці й англійці

Українці купили в Польщі більше квартир, ніж німці й англійці

За минулий рік іноземці придбали в Польщі понад 4,5 тис. квартир

Українці купили в Польщі більше квартир, ніж німці й англійці
фото pixabay.com

Все більше іноземців купують житло в Польщі. Одна з причин цієї тенденції – велика кількість українців приїжджають до Польщі і залишаються там жити, повідомляє Finance.ua з посиланням на Польське радіо.

Станом на сьогодні в Польщі знаходиться 295 тис. осіб, які мають документи, що дозволяють їм проживати в країні. Переважно це українські громадяни, кількість яких поступово зростає з 2014 року. Громадяни України зараз складають найчисленнішу групу іноземців у Польщі, яка в подальшому буде тільки збільшуватися, повідомляє польське Управління у справах іноземців.

У минулому році на 40% збільшилася кількість українців, які подали клопотання про отримання посвідки на проживання в Польщі. Скасування візового режиму між Україною і ЄС буде тільки сприяти збільшенню таких заяв.

Якщо в 2015 році українці придбали в Польщі 35 тис. кв. м житлової площі, то вже в 2016 році цей показник досяг 64 тис. кв. м.

Кількість угод у сфері польської нерухомості досягає приблизно 200 тис. на рік. Іноземці ж придбали в Польщі в минулому році 4 648 квартир, що можна вважати невеликою кількістю.

Однозначно можна сказати, що протягом останніх двох років кількість угод з купівлі нерухомості в Польщі за участю українських громадян більша, ніж з німцями і англійцями.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло