«Гра престолів» - ще два сезони і… шоу буде продовжуватися

«Гра престолів» - ще два сезони і… шоу буде продовжуватися

Творці серіалу в книгах Джорджа Мартіна знайшли ще мінімум 4 сюжетних лінії для нових серіалів

«Гра престолів» - ще два сезони і… шоу буде продовжуватися
фото www.hbo.com/game-of-thrones

Вчора ввечері на каналі HBO стартувала прем’єра нового сезону «Гри престолів», порадувавши прихильників поверненням улюблених персонажів, черговою порцією жахливого насильства та павутиною політичних інтриг.

Наступного літа вийде останній сезон. І він уже буде останнім. Це вже точно, запевняє Bloomberg.

«Гра престолів» – це флагманський серіал для HBO і найпопулярніша франшиза, його важка амуніція для все запеклішої битви з потоковими конкурентами, такими як Netflix і Amazon. Головне питання: чим HBO збирається замінити бренд, який зібрав 8,9 млн глядачів на фінал минулого сезону.

Однак у HBO є план. І цей план – більше Престолів. Мережа взяла в команду чотирьох письменників, щоб розвивати чотири відгалуження від основного сюжету, розповідаючи нові історії у світі, створеному Джорджем Р. Р. Мартіном.

«Гра престолів» – ще два сезони і… шоу буде продовжуватися
www.hbo.com/game-of-thrones

Президент HBO з програмування Кейсі Блойс в інтерв'ю Hollywood Reporter минулого тижня сказав, що сподівається отримати хоча б один спін-офф. Це буде пріквел з новими персонажами, а не існуючими з поточного серіалу.

«Це було б божевіллям – із таким величезним всесвітом, створеним Джорджем [Мартіном], де так багато персонажів і так багато часових прошарків – відмовитися від ідеї його розвивати», – сказав Блойс.

Прес-служба HBO поки-що відмовилася коментувати подальші плани компанії щодо «Гри престолів».

«Гра престолів» – ще два сезони і… шоу буде продовжуватися
http://www.hbo.com/game-of-thrones
http://www.hbo.com/game-of-thrones

Серіал базується на серії книг «Пісня льоду і полум'я» Джорджа Мартіна. П’ять романів із циклу вже опубліковано, ще два плануються до написання. Довгий час письменник досить скептично ставився до можливої екранізації своїх творів, вважаючи їх надто довгими і розгалуженими для кіновтілення.  У HBO є чим зайнятися, якщо він вирішить використовувати існуючий матеріал для нових серіалів.

Крім того є довідники, в яких детально описується вигаданий світ Мартіна, включаючи місця, які взагалі не були показані в серіалі. Наприклад, колекція з дванадцяти карт, ілюстрована картографом, зображує як описаний у книгах світ, так і невідомі місця, які можуть бути цікавими фанатам.

Величезна кількість персонажів, їх історії, сімейні лінії, культури народів по всьому вигаданому світі Мартіна – все це для нових серіалів. Десятки персонажів, яких ми ніколи не бачили в книгах чи серіалі, існують в історичній антології, кожен з яких має свою власну історію життя і особистість.

«Гра престолів» – ще два сезони і… шоу буде продовжуватися
www.hbo.com/game-of-thrones
www.hbo.com/game-of-thrones

«Гра престолів» з її великим всесвітом і масивними стабільними персонажами, буде спробою HBO досягти таких же масштабів, яких досягла сага «Зоряні війни» Джорджа Лукаса, коли йдеться не лише про франшизу, а й про безліч супутніх комерційних проектів – від мультфільмів та коміксів до дитячих іграшок.

Слід сказати, що в HBO крім «Гри престолів» у команді є ще кілька сильних серіалів з можливістю продовження: Westworld – серіал про футуристичний парк розваг у стилі вестерну, перший сезон якого був надзвичайно успішним. Також серіал «Хранителі» на основі коміксів набирає все більшої популярності.

На даний момент, однак, HBO залишається зосередженою на останніх двох сезонах «Гри Престолів». Залишається загадкою, як буде розвиватися сюжет і хто зрештою переможе. Але вже зараз без жодного спойлеру можна сказати, що коли справа дійде до підрахунку кешу, HBO сидітиме на Залізному Троні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло