Страхові компанії світу компенсували збитків на $19,5 млрд за І півріччя 2017 року

Страхові компанії світу компенсували збитків на $19,5 млрд за І півріччя 2017 року

Найбільше економічної шкоди «наробили» грози у США

«Страховики» виплатили близько $19,5 мдрд відшкодувань збитків за стихійні лиха у першій половині 2017 року, що на 40% менше ніж у попередні роки, коли загальна сума виплат сягала $32 млрд. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на дані однієї з найбільших перестрахувальних компаній Німеччини Munich Re.

Як повідомляє компанія, грози в Сполучених Штатах спричинили найбільших збитків на загальну суму $18,5 млрд, з яких $12,5 млрд було компенсовано.

«Незвичні атмосферні умови в США в І півріччі 2017 року забезпечили ідеальні умови для потужних гроз, які часто супроводжуються градом та торнадо, – сказав Пітер Гоппе, очільник відділу досліджень геологічних ризиків у компанії Munich Re. – Кількість торнадо, що спостерігались в І кварталі 2017 року вдвічі перевищила показники за останні 10 років».

Однією з найдорожчих катастроф стала повінь в Перу у лютому та березні, яка спричинила економічні втрати у розмірі $3,1 млрд, втім лише $380 млн було покрито страхуванням.

«Перестрахувальники» часто виступають в якості фінансового підрозділу страхових компаній, сплачуючи частину значних претензій спричинених штормами або землетрусами в обмін на частину премії. Виплати на менші суми збільшують прибуток галузі, але мають негативні наслідки для «перестрахувальників», оскільки клієнти страхових компаній часто вимагають зниження вартості послуги підтримки пере страхових компаній.

Очікується, що звіт за ІІ квартал буде оприлюднено 9 серпня. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло