Україна має один з найнижчих показників з вакцинації дітей у світі
Україна входить у ТОП 8 країн, в яких вакцинація охоплює менше половини дітей
Всесвітня організація охорони здоров'я і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) опублікували дані, згідно з якими в минулому році 12,9 млн немовлят в усьому світі не отримали жодного щеплення, пише портал Фарма.
Щеплення від дифтерії, правця та кашлюку отримали менше 50% дітей в Центральноафриканській Республіці, Чаді, Екваторіальної Гвінеї, Нігерії, Сомалі, Південному Судані, Сирії та Україні.
«Ці діти в більшості випадків не мають доступу і до інших основних медичних послуг. Якщо ми маємо намір підвищити планку в справі імунізації у всесвітньому масштабі, то ми повинні зробити так, щоб медичними послугами змогли користуватися в першу чергу ті, хто зараз позбавлений доступу до них», – заявив директор Департаменту по імунізації, вакцин і біологічним препаратів ВООЗ Жан- Марі Окво-Белі.
З 2010 року частка дітей, які проходять повний курс регулярної вакцинації, незмінно становить в середньому 86% по світу. Відсоток вакцинованих дітей не змінюється незважаючи на те, що на міжнародному рівні всі держави неодноразово обіцяли досягти глобальної мети – охопити імунізацією щонайменше 90% всіх дітей.
За даними ООН, завдяки імунізації щорічно вдається рятувати від загибелі через дифтерії, правця, кашлюку та кору приблизно 2-3 млн дітей в рік.
Раніше Mind писав про те, що у 2017 році в світі, як стверджує міжнародний фонд ЮНІСЕФ, вибухне найгірша з часів 1945 року гуманітарна криза.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].