Захворіло у світі
30,183,223
Померло у світі
946,158
Вилікувалось у світі
20,532,559
Захворіло в Україні
169,472
Померло в Україні
3,468
Вилікувалось в Україні
75,486
США та Китай не змогли врегулювати торговий конфлікт

США та Китай не змогли врегулювати торговий конфлікт

Питання значного торгового дисбалансу залишилось відкритим

Сполучені Штати та Китай не змогли домовитись про нові важливі кроки щодо зменшення торгового дефіциту США з Китаєм, що ставить від сумнів відносини у сферах економіки та безпеки президента Дональда Трампа та Пекіна. Про це повідомляє Reuters.

Щорічний економічний діалог у Вашингтоні завершився скасованими інформаційними конференціями та відсутністю спільної заяви і нових повідомлень про доступ США до ринків Китаю.

Як повідомляється, обидві сторони мали «відверте спілкування», але не змогли узгодити більшість  торгових та економічних питань, важливих для Сполучених Штатів.

До них відносяться вимоги США щодо доступу до ринків фінансових послуг Китаю, зменшення надлишкових потужностей Китаю із виготовлення сталі, зниження автоіндустріальних тарифів, скорочення дотацій для державних підприємств, припинення дії китайських вимог щодо локалізації даних та скорочення квот на право власності іноземних компаній у Китаї.

«Китай визнав нашу спільну мету зменшити торговий дефіцит, задля втілення якої готові працювати обидві сторони», – сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін та секретар з питань торгівлі США Вілбур Росс.

Обидві сторони погодились, що одним із можливих рішень подолання торгового дисбалансу є розширення експорту США до Китаю замість зменшення імпорту з Китаю, сказав після переговорів заступник міністра фінансів Китаю Чжу Гуанао.

Видання повідомляє, що задля подолання дисбалансу, Китай закликав Сполучені Штати усунути положення про експортний контроль та збільшити експорт високотехнологічної продукції до Китаю.

Як повідомлялось минулого тижня, торговий профіцит Китаю із США виріс до 20-місячного максимуму – щомісячний надлишок у червні досяг $25,4 млрд, що є найвищим показником з жовтня 2015 року. Дані митниці показують, що загальний експорт Китаю зріс на 11,3% до $196,6 млрд. Такий дисбаланс спричиняє непорозуміння між двома країнами. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті