Лайфхак від стюардеси: Чому не варто їсти в літаках

Лайфхак від стюардеси: Чому не варто їсти в літаках

Bloomberg рекомендує, як зберегти ділову форму після довгого перельоту

Лайфхак від стюардеси: Чому не варто їсти в літаках
фото Shutterstock

Мелісса Біггс Бредлі – засновниця туристичної фірми преміум-класу Indagare. Члени туристичного клубу – той самий один відсоток найбагатших, які здійснюють майже неможливі подорожі на чартерних літаках і яхтах і проводять безсонні ночі на приватних островах мільярдерів.

Сама Біггс Бредлі кожного року проводить 3-4 місяці в дорозі, загалом пролітаючи за рік близько 320 тисяч кілометрів. В інтерв’ю Bloomberg вона поділилася способом, як уникнути навантаження на організм під час довгих перельотів – рекомендація, яку вона роздає всім багатим клієнтам свого туристичного клубу.

-Я ніколи не їм під час рейсу. Я розмовляла з багатьма стюардесами – і це їхній секрет, – ділиться Мелісса Біггс Бредлі. – Десять років тому стюардеса Singapore Airlines під час найдовшого на той час у світі перельоту із Сінгапура в Нью-Йорк, який тривав 17 годин, дала мені цю пораду. Вона сказала, що це надійний, перевірений роками спосіб – не їсти в небі.

- Справа в тому, що коли ви перебуваєте на такій величезній висоті, ваша травна система повністю перестає працювати, – пояснює Мелісса. – Хтось сказав мені, що це схоже на анестезію – відключаються більшість систем життєдіяльності. Тому, коли ви виходите з літака, весь ваш організм перезавантажується, але ваша травна система, якщо ви їли, має набагато більше роботи, тому це робить вас дуже втомленим.

За словами засновниці Indagare, більшість людей переїдають, тому що це розвага чи спосіб чимось заповнити час. Але навіть у найкращих авіаліній їжа в літаках пересолена і консервована, для зручності зберігання і розігріву в мікрохвильовці.

-Я їм за кілька годин до того, як сісти в літак. Але найчастіше просто пʼю дуже багато води, і більше нічого. Так я почуваю себе набагато краще. Поїсти можна вже після прибуття літака, так ви будете знати, що ви нічим не завинили перед своїм організмом, – зазначає Біггс Бредлі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті