Чистий прибуток Google за ІІ квартал впав на 37,7%

Чистий прибуток Google за ІІ квартал впав на 37,7%

Причиною став кількамільярдний штраф Єврокомісії

Американський холдинг Alphabet, якому належить Google, повідомив, що прибутки за ІІ квартал зросли, але чистий прибуток, на фоні сплати компанією рекордного штрафу, впав більш ніж на чверть. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з Thomson Reuters I/B/E/S прибутки у ІІ кварталі, який завершився 30 червня, зросли на 21% до $26,01млрд, що перевищило середній прогноз аналітиків у розмірі $25,65 млрд.

Як повідомляється, акції компанії в понеділок впали приблизно на 3% до $968.

За останній рік, з 25 червня 2016 року, акції Alphabet зросли н 31,79%.

Прибуток холдинг збільшив за рахунок високого попиту на рекламу на мобільних пристроях та на YouTube.

Прибуток від реклами в Google, на долю якої приходиться левина доля бізнесу компанії, зріс на 18,4% і склав $22,67 млрд.

Згідно з прогнозом дослідницької фірми eMarketer, компанія Google отримає близько $73,75 млрд чистого прибутку від цифрових рекламних оголошень у всьому світі, що на 17,8% більше, ніж минулого року.

Прибуток від іншого підрозділу Google, що має назву Other та включає в себе смартофони Pixel, Play Store та хмарний бізнес, зросла на 42,3% до $3,09 млрд.

Нагадаємо, 27 червня Єврокомісія оштрафувала Alphabet на 2,42 млрд євро за зловживання домінуючим положенням на ринку пошукових систем ЄС. Компанія просувала власний сервіс порівняння цін Google Shopping у верхній частині результатів пошуків. Постанова зобов’язала Google припинити антиконкурентну практику протягом 90 днів або зіткнутись із подальшим штрафом. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло