Глава Держрибагентства пішов у відставку, щоб повернутися в бізнес

Глава Держрибагентства пішов у відставку, щоб повернутися в бізнес

Ярема Ковалів перебував на посаді більше двох років

Ярема Ковалів подав у відставку з поста голови Державного агентства рибного господарства. Про це Українським Новинам повідомила прес-служба агентства.

«Я присвятив реформам 28 місяців свого життя. Це було дуже цікаво і дуже непросто. Фундамент закладено, так що зміни не зупиняться. Планую повернутися в бізнес», – цитується в повідомленні Коваліва.

Ковалів зазначає, що майже у всіх регіонах запущена робота рибоохоронної патруля, завершується робота над системою дистанційного моніторингу промислового лову риби та розроблено законопроект про сертифікат походження риби, Фонді підтримки рибного господарства, посилення відповідальності за порушення правил рибальства і вжито низку заходів з дерегуляції галузі.

«Рибна галузь вперше отримає фінансову підтримку в рамках кредиту ЄІБ на 400 млн євро, а океанічний рибопромисловий флот за 18 років збитковості вперше приніс державі майже 40 млн гривень», – додав Ковалів.

Раніше повідомлялося, що рибний флот приніс до бюджету 26 млн гривень.

Нагадаємо, до призначення з листопада 2014 по квітень 2015 року Ярема Ковалів був членом Ради директорів компанії Arricano Real Estat plc.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло