LG звітує, що новий смартфон G6 погано продається

LG звітує, що новий смартфон G6 погано продається

Хоча загальний прибуток компанії зростає за рахунок інших напрямків

LG звітує, що новий смартфон G6 погано продається
Фото lg.com

Мобільний бізнес південнокорейської компанії LG Electronics переживає не найкращі часи, після того як зʼясувалося, що її флагманський смартфон LG G6 продається не так добре, як очікувалося. Про це повідомляє TechCrunch з посиланням на фінансовий звіт LG.

LG опублікувала операційний дохід в розмірі $588,2 млн при загальній виручці $12,89 млрд. Хоча операційний прибуток LG виріс на 14% в річному підрахунку, загальний обсяг виручки зменшився через мобільний бізнес, який втратив $117,27 млн за квартал.

Виручка мобільного підрозділу компанії склала $2,39 млрд. Фінансові показники залишилися на рівні минулого року, в тому числі й завдяки зростанню цін на компоненти.

За словами LG, квартал був несприятливим через «більш слабкі, ніж очікувалося, продажі смартфона преміум-класу LG G6.

В LG відзначили 13% зростання продажів у США, але це стосується перш за все масових моделей, а не LG G6. Американська версія апарату отримала бездротову зарядку за рахунок погіршення інших характеристик (32 ГБ пам'яті замість 64 ГБ, відсутність цифро-аналогового перетворювача), що також могло позначитися на попиті.

LG сподівається покращити ситуацію в другому півріччі за рахунок новинок Q-серії і ще однієї топової моделі. Очевидно, йдеться про фаблет LG V30, прем'єра якого відбудеться 31 серпня, на виставці IFA 2017.

Сукупний операційний прибуток LG збільшився на 13,1% до $588,2 мільйона завдяки впевненим продажам побутової техніки та преміальних 4K-телевізорів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті