Реєстр ліків програми «Доступні ліки» збільшився на 22%

Реєстр ліків програми «Доступні ліки» збільшився на 22%

Уряд додатково виділив 200 млн грн на програму

З початку дії програми «Доступні ліки» було використано понад 126 млн грн (25% її річного бюджету), з них у червні – понад 56 млн грн. Кошти з держбюджету було повернуто аптекам в обмін на більш ніж 3,5 млн рецептів.

Про це повідомив міністр Кабміну Олександр Саєнко на свій сторінці у Facebook.

Вже четвертий місяць працює ініційована Прем'єр-міністром Урядова програма «Доступні ліки». Її головна мета – забезпечи...

Опубликовано Oleksandr Saenko 28 июля 2017 г.

«Підбиваючи проміжні результати, чітко розуміємо, що програма отримує багато позитивних відгуків. Кількість аптек-учасниць та кількість людей, що скористались нею, постійно зростає», – зазначив Саєнко.

Нещодавно Уряд додатково виділив 200 млн грн на програму.

Днями було оновлено реєстр, до якого тепер включено 199 препаратів (було 157) від 21 виробників з ЄС, 17 з України, 4 з Індії та один з Ізраїлю. Це, в тому числі, КРКА та ЛЕК (Словенія), Асіно Фарма (Швейцарія), Сандоз (Туреччина), Гедеон Ріхтер (Угорщина та Польща), Тева (Ізраїль) та багато інших.

У оновленому реєстрі препаратів, які можна отримати в рамках програми стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет ІІ типу, 4 – бронхіальну астму.

Програма «Доступні ліки» діє вже четвертий місяць. Мета програми – забезпечити громадян найнеобхіднішими ліками від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми та діабету ІІ типу безкоштовно або за мінімальну доплату.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло