Захворіло у світі
31,328,238
Померло у світі
964,839
Вилікувалось у світі
21,503,496
Захворіло в Україні
181,237
Померло в Україні
3,642
Вилікувалось в Україні
79,901
Мін’юстиції відкриває антирейдерські штаби

Мін’юстиції відкриває антирейдерські штаби

Штаб буде розташований у Херсонській області

Найближчим часом у Херсонській області почне діяти оперативний штаб у складі фахівців органів юстиції, правоохоронних органів і аграріїв. Штаб забезпечуватиме захист бізнесу від спроб рейдерських захоплень землі або врожаю.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, передає AgroPortal.

«За прикладом Херсонщини ми маємо намір створити оперативні штаби, які зможуть швидко і ефективно реагувати на будь-які незаконні дії з боку нечистих на руку ділків і в інших великих аграрних областях. Такі штаби будуть створені на базі облдержадміністрацій. У них увійдуть юристи обласних управлінь юстиції, правоохоронних органів і представники селянської громади», – зазначив Петренко.

За всіма фактами спроб захоплення майна члени штабів будуть виїжджати на місця, надавати правову допомогу і фіксувати скоєні злочини з метою притягнення винних до відповідальності.

Мін’юст також закликав аграріїв і всіх українців користуватися послугою Мін'юсту «СМС-МАЯК», яка є дієвим механізмом захисту майна від зазіхань. Суть даного сервісу полягає в наступному: в разі початку якихось реєстраційних дій, власник майна відразу отримує СМС про це і може негайно звернутися до реєстратора із заявою про призупинення здійснення будь-яких незаконних дій з майном в реєстрі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті