Tesla планує якомога швидше вивести Model Y на ринок

Tesla планує якомога швидше вивести Model Y на ринок

Попри попередні плани Маска, Model Y матиме багато спільного із Model 3

Tesla планує якомога швидше вивести Model Y на ринок
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Генеральний директор Tesla Ілон Маск повідомив, що наступний модельний електричний кросовер Model Y буде побудований на аналогічній платформі, що і Model 3, задля того, щоб якомога швидше вивести автомобіль на ринок. Ця новина значним чином відрізняється від попередньої заяви Маска, який стверджував, що компактний позашляховик буде «абсолютно відрізнятись» від усього, що Tesla випускав раніше. Про це повідомляє The Verge.

«Тепер, коли радники з керівництва компанії повернули мене до реальності, Tesla Model Y насправді матиме багато чого із Model 3, щоб якомога скоріше вивести її на ринок», – сказав Маск.

Як повідомляється багато автовиробників використовують одну й ту саму платформу для збору різних моделей транспортних засобів . Це дозволяє збільшити ефективність та скоротити видатки. Model Y матиме багато спільного із Model 3, яка тільки вступила у стадію виробництва. Головною відмінністю стануть двері, так звані «крила сокола».

Раніше Маск розповідав про свої план спросити електросхему та відмовитись від традиційної 12-вольтової батареї, яка використовується в інших авто Tesla, що в свою чергу зменшить довжину електропроводки, знизить витрати та значно спростить сам процес. Це також призведе до нарощування об’ємів випуску. І, як повідомляється, його плани залишаються в силі.

Маск повідомив, що Model Y не варто очікувати до кінця 2019 або до 2020 року.

Нагадаємо, нещодавно перші 30 автомобілів Tesla Model 3 потрапили до рук своїх власників. У серпні покупцям буде доставлено ще 100 автомобілів, а у вересні – понад 1 500.

Як повідомлялось, затрати на виробництво Model 3 призвели до рекордних збитків компанії за ІІ квартал. Втрати ще можуть зрости, оскільки компанія знаходиться в процесі нарощування виробництва зазначеного авто. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло