Renault уклала угоду з Іраном про виробництво автомоблів

Renault уклала угоду з Іраном про виробництво автомоблів

Щороку планується виробляти 150 тисяч авто, поступово нарощуючи виробництво

Renault уклала угоду з Іраном про виробництво автомоблів
Фото renault.ua

Французька компанія Renault планує збільшити виробництво автомобілів в Ірані на 75%, ігноруючи спроби адміністрації президента США Дональда Трампа ізолювати країну додатковими санкціями.

Renault створює спільне підприємство з Організацією промислового розвитку і реконструкції Ірану (IDRO )та місцевим автодилером Parto Negin Naseh Co. Таким чином, підписано угоду про спільне виробництво автомобілів в Ірані. Про це французький виробник автомобілів повідомив у заяві в понаділок.

Двом іранським компаніям – державній та приватній – буде належати по 20%, французам – 60%. Інвестиції Renault складуть 660 млн євро.

Спочатку планується виробляти 150 тисяч машин на рік, вже до кінця цієї осені перша продукція вийде з воріт заводу в Саві на заході Ірану. Через два роки планується приступити до розширення підприємства і довести випуск до 300 тисяч.

«Ми раді підписати цю угоду з IDRO і Parto Negin Naseh Co. На швидко зростаючому іранському ринку для нас життєво важливо побудувати заводи, інженерно-технічний центр і закупівельний центр. Це спільне підприємство дозволить прискорити наше зростання в цій країні», – сказав Тьєррі Боллоре, член виконавчого комітету Groupe Renault.

«Розвиток комерційної мережі для нашого бренду зміцнить позицію Groupe Renault в Ірані. Підписанням цього нового спільного підприємства ми відкриваємо для себе нові перспективи на іранському 2-мільйонному ринку автомобілів», – зазначив Стефан Мюллер, член виконавчого комітету Groupe Renault і головний виконавчий директор.

У Renault вже є одне спільне підприємство в Ірані – з 2003 року воно виробило півмільйона машин.

Як повідомлялося, Toyota і Mazda разом будуватимуть завод у США. Також автовиробники планують співпрацювати над розробкою технологій електричних транспортних засобів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло