Метро у Харкові будуватиме «Київметробуд»

Метро у Харкові будуватиме «Київметробуд»

Ціна робіт становить 98,7 млн грн, що на 8% нижче очікуваної вартості

Метро у Харкові будуватиме «Київметробуд»
Фото КП «Харківский метрополітен»

«Київметробуд» виграв тендер «Харківської дирекції будівництва метрополітену» на спорудження тунелів з’єднувальної гілки до третьої лінії метрополітену в рамках будівництва електродепо «Олексіївське». Про це повідомляє видання “Наші гроші” з посиланням на систему «Прозорро».

Ціна угоди склала 98,71 млн грн, що на 8% нижче від очікуваної вартості закупівлі в 106,80 млн грн.

“Київметробуд” вперше виграв торги у трьох місцевих конкурентів: ТДВ «Житлобуд-2», ТОВ «Спецбудмонтаж-Україна» і ПрАТ СБМУ «Тунельбуд».

Саме «Тунельбуд» раніше був підрядником будівництва Харківського метро. Однак у 2016 році поліція порушила кримінальне провадження щодо нього та нинішнього замовника.
Посадовців підозрювали у змові для привласнення державних коштів, виділених у 2014 році на будівництво ділянки метро вартістю 324,55 млн грн.

Метро у Харкові будуватиме “Київметробуд”
Фото КП «Харківський метрополітен»

Нагадаємо, КП «Харківський метрополітен» може отримати від Європейського банку реконструкції та розвитку 160 млн євро на розширення системи метро.

Проект буде розглянуто радою директорів банку 20 вересня. Кредитні кошти мають використати для будівництва 3,5-кілометрової лінії метро (станція «Одеська»). Фінансування дозволить звести дві нові станції, склад і придбати новий рухомий склад.

Загальна вартість проекту – 320 млн євро, ще 160 млн євро виділить ЄІБ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло