Виробник «Гри престолів» НВО пропонує хакерам, які зламали його пошту, $250 тисяч за уважність

Виробник «Гри престолів» НВО пропонує хакерам, які зламали його пошту, $250 тисяч за уважність

Це суттєво менше за викуп, який вимагаюь хакери, але дає змогу керівництву потягнути час

Виробник «Гри престолів» НВО пропонує хакерам, які зламали його пошту, $250 тисяч за уважність
фото hbo.com/game-of-thrones

Видання Variety отримало в розпорядження копію листа, якого керівництво телекомпанії НВО надіслало хакерам після того, як ті зламали їх пошту і виклали в мережу приватну та робочу інформацію: сценарій 5 серії 7 сезону «Гри престолів», телефони та контакти акторського складу серіалу, приватне листування тощо.

Керівництво НВО запропонувало хакерам $250 тисяч за те, що вони «знайшли слабкі місця в системі безпеки даних» і «привернули до них увагу». Очевидно таким чином керівництво збиралося потягнути час, щоб краще вивчити серйозність ситуації з витоком даних і крім того вмовити хакерів поки що не викладати в відкритий доступ решту викраденої інформації.

Цікаво, що копії листа із фінансовими пропозиціями від НВО розіслали деяким журналістам ці ж самі хакери, які зламали пошту телеканалу.

Сума в $250 тисяч суттєво нижча за ту, яку вимагають хакери: вони заявили, що вимагають «шестимісячну зарплату», а це – $6-7 млн, випливає зі змісту їх попереднього послання.

Керівництво НВО умовляло хакерів відкласти виплату цієї суми на тиждень, в той же час вони зазначили, що $250 тисяч можуть виплатити негайно і в ту ж мить, у безпечній валюті – біткоінах.

Керівництво НВО наразі відмовилося коментувати свій лист, надісланий хакерам.

Як повідомлялося, хакери зламали пошту НВО і виклали в мережу сценарій 5 серії «Гри престолів» та номери телефонів акторів. Якщо їм не заплатять викуп, хакери погрожують викласти ще 1,5 ТБ даних, в т.ч. сценарії інших серій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті