Баффет припинив інвестувати в General Electric та продав акції компанії на $10,6 млн

Баффет припинив інвестувати в General Electric та продав акції компанії на $10,6 млн

Натомість зробив ставку на найбільшого емітента кредитних карт США Synchrony Financial

Баффет припинив інвестувати в General Electric та продав акції компанії на $10,6 млн
Фото: Facebook General Electric Power

Berkshire Hathaway Воррена Баффета в понеділок заявила, що збільшила долю в компанії Synchrony Financial, роблячи ставку на галузь кредитних карт та припиняючи інвестування колишньої її «батьківської» компанії General Electric. Про це повідомляє Reuters.

Зміни були оприлюднені у щоквартальному звіті Berkshire.

Synchrony Financial – це компанія, що пропонує продукти фінансування, в тому числі споживчі кредити, фінансування рекламних програм лояльності, страхування ощадних продуктів через її «дочку» Synchrony Bank. До 2014 року. Компанія входила до складу General Electric під назвою GE Capital Retail Finance Corporation.

Berkshire заявила, що володіє акціями Synchrony на суму $17,5 , яка станом на 30 червня оцінювалась у $521 млн.

Акції Synchrony зросли на 4,6% після закриття торгів.

Меншими за об’ємами інвестиціями для Berkshire зазвичай займаються представники Баффета Тодд Комбс та Тед Вешлер, в той час як сам гуру інвестицій фокусується на великих ставках, таких як American Express, Apple Inc та Wells Fargo.

Вартість акцій Synchrony ще не окупила 16-відсоткове зниження, яке компанія понесла 28 квітня після списання великої кількості кредитів. На думку аналітиків, компанія залишається недооціненою та «дійсно має великі шанси повернути гроші акціонерам».

Berkshire та Synchrony відмовились надати коментарі.

У ІІ кварталі, як повідомляється, Berkshire урізав свою долю в  American Airlines Group, Delta Air Lines та United Continental Holdings, а також збільшив свої долі в Bank of New York Mellon та General Motors. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло