«Антонов» тимчасово очолив Олександр Кривоконь

«Антонов» тимчасово очолив Олександр Кривоконь

До призначення Олександр Кривоконь працював директором Харківського авіаційного підприємства

«Антонов» тимчасово очолив Олександр Кривоконь
Олександр Кривоконь
Фото Facebook Олександра Кривоконь

Виконуючим обов'язки президента державного підприємства «Антонов» став Олександр Кривоконь. Про це йдеться в повідомленні «Укроборонпрому».

Відповідний наказ підписано 15 серпня в державному концерні «Укроборонпром».

Згідно з повідомленням, підставою для рішення стала успішна робота Олександра Кривоконя на посаді директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП), що входить до складу «Укроборонпром».

«За півроку роботи Кривоконь реалізував на ХДАВП антикризову стратегію, що дозволило здійснити перші кроки для реанімації підприємства і забезпечити його замовленнями», – йдеться в повідомленні.

До ХДАВП Кривоконь займав керівні посади на державному підприємстві «Виробниче об'єднання» Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова «(Дніпро), держпідприємстві» Завод ім. В.А. Малишева «(Харків), а також корпорації» Гірські машини «(нині – Corum group).

Нагадаємо, 15 серпня президент Держпідприємства «Антонов» Олександр Коцюба прийняв рішення залишити свою посаду. Згідно з повідомленням, Олександр Коцюба прийняв рішення змінити сферу діяльності та повернутися в приватний бізнес.

У червні 2016 року «Укроборонпром» призначив президентом ДП «Антонов» Коцюбу, при цьому колишній президент компанії Михайло Гвоздьов очолив раду директорів «Української авіабудівної компанії».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло