Ще один принц помер у Саудівській Аравії, це вже другий випадок за місяць
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ще один принц помер у Саудівській Аравії, це вже другий випадок за місяць

Про причини смерті не повідомляється, це може бути як хвороба, так і смертна кара

Ще один принц помер у Саудівській Аравії, це вже другий випадок за місяць
фото Shutterstock

Королівський двір Саудівської Аравії повідомив про смерть принца Бандара бен Фад бен Саад бен Абдулрахман Аль Сауда, передає саудівське агентство Saudi Press Agency. Щоправда, причини його смерті не розкриваються.

Відомо, що принц помер у середу, а в четвер, 17 серпня, відбулася траурна церемонія прощання з покійним у мечеті в столиці країни Ер-Ріяді.

Слід нагадати, що менш як 10 днів тому, 8 серпня канцелярія королівського двору Саудівської Аравії повідомила про смерть ще одного принца – Сальмана бен Абдаллаха бін Турки Аль Сауда. За даними ЗМІ, 26-річний принц міг померти через серцевий напад.

Однак хвороба не завжди може стати причиною смерті принца. В жовтні 2016 року принца Турки бен Сауда аль-Кабіра приговорили до страти через те, що він застрелив свого друга під час масової бійки на околицях Ер-Ріяда.

Сім'я страченого принца відмовилася від «кровних грошей» – компенсації за втрату сина.

Яким способом позбавили життя члена королівської сім'ї, ЗМІ не повідомляли, однак відомо, що найпоширенішим видом страти в Саудівський Аравії є відрубування голови мечем.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло